Sanitárka/sanitár

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
Antolská 11, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HPL spol. s r. o. prijme do mikrobiologického laboratória v Bratislave Petržalke pracovníka na pozíciu sanitárka/sanitár.

Ponúkame dobré platové podmienky.

Ponúkame pracovnú pozíciu v mladom, dynamickom kolektíve, v dobre fungujúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu služieb laboratórií klinickej mikrobiológie v SR.

Tlačivá žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník nájdete na www.hpl.sk. K vyplneným formulárom priložte rukou písaný životopis, kópiu najvyššieho dosiahnutého vzdelania a čestné vyhlásenie o bezúhonnosti. Všetky náležitosti pošlite na adresu sídla spoločnosti, ktorá je v hornej pravej časti žiadosti o prijatie do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mikrobiológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vlastnosti: príjemné vystupovanie, čestnosť, spoľahlivosť.
Pracovná náplň : práca s autoklávami, údržba a dezinfekcia pracovných plôch a priestorov,čistiace a upratovacie práce,

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1496105  Dátum zverejnenia: 16.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou