Zdravotnícky laborant Košice

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 2/C, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HPL spol. s r.o. prijme na voľné pracovné miesta v Košiciach zdravotníckeho laboranta.

Ponúkame dobré platové podmienky, pracovnú pozíciu v mladom dynamickom kolektíve, v dobre fungujúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu služieb klinických laboratórií v SR.

Tlačivá - žiadosť o prijatie do zamestnania a osobný dotazník - nájdete na www.hpl.sk v časti "Kariéra". K vyplnenej žiadosti o prijatie do zamestnania a osobnému dotazníku priložte rukou písaný životopis, rukou napísané čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a neoverenú kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (vždy aj neoverenú kópiu maturitného vysvedčenia).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotná škola - odbor zdravotnícky laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1267897  Dátum zverejnenia: 13.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou