Obchodně - technický poradce (stavebnictví) pro Slovensko

HPI - CZ spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodně - technického poradce pro Slovenskou republiku.

Budete jednat se zákazníky a prezentovat nabídku firmy, technické řešení, dojednávat smluvní podmínky, starat se o stávající i nové zákazníky.

  • Aktivní prezentace produktů HPI
  • Technické poradenství zákazníkovi
  • Zodpovědnost za rozvoj svěřeného regionu
  • Poskytování profesionální péče zákazníkům
  • Vyhledávání nových zákazníků a udržování stálých

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou, technického směru výhodou
  • Obchodní praxe v oboru stavebnictví - střechy/zateplení
  • Dynamická, přesvědčivá osobnost
  • Samostatnost, schopnost plánování se, orientace na výsledek
  • Prezentační schopnosti
  • Znalost PC - Excel, Word
  • ŘP skupiny B - ochota cestovat po celém Slovensku

Nabízíme:

  • Samostatnou práci
  • Progresivní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků.
  • Dlouhodobou perspektivu zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • Služební auto, telefon, NTB, home office.
  • Zaškolení obchodní a produktové.
  • Příjemný kolektiv spolupracovníků.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis přes tento odpovědní formulář neb přes náš web www.hpi.cz

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2332553  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.