CAM Programátor

HP STROJÁRNE, spol.s r.o.

Miesto práce
Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac+ platové ohodnotenie závisí od znalostí a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie CNC obrábacích strojov s využitím CAM softvéru Edge CAM alebo TopSolid,
- stanovenie technológie obrábania, voľba parametrov a nástrojov,
- optimalizácia parametrov obrábania,
- programovanie 3 osích fréz Haas,
- programovanie 5 osej frézy DMG,
- spolupráca s oddelením plánovania, konštrukcie a výroby,
- spolupráca pri nákupe vhodného obrábacieho náradia,
- prevažne kusová výroba,

- príležitosť pracovať na medzinárodných projektoch,
- práca v príjemnom prostredí,
- sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu,
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii výhodou,
- schopnosť čítať technické výkresy,
- ovládanie softwaru EdgeCAM alebo TopSolid výhodou,
- prehľad v oblasti strojárenských technológií,
- motivácia a záujem o trvalé zamestnanie,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- zodpovednosť

Spoločnosť HP STROJÁRNE, spol. s r.o. vznikla ako samostatný právny subjekt v roku 1996. Hlavným výrobným zameraním spoločnosti je od začiatku výroba lisovacích nástrojov, vstrekovacích foriem, strojárskych prípravkov a náhradných dielov.
V súčastnosti spoločnosť zamestnáva 55 zamestnancov.

Hlavné oblasti činnosti spoločnosti:
- konštrukcia a výroba tvárniacich nástrojov pre lisovanie plechu
- konštrukcia a výroba kontrolných a montážnych prípravkov
- zákazková strojárska výroba

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2555014  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac