Vodič nákladného vozidla

HOYER Slovenská republika, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacpri pohovore podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava skvapalnených plynov vo flašiach návesmi

práca pre nadnárodný nemecký koncern
13. mzda, garantované každoročné navyšovanie základnej mzdy
príspevky mesačne na pitný režim, hygienické prostriedky a na rekreáciu
pravidelná denná práca (nie na turnusy)
autopark s novými vozidlami (Mercedes Actros)

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme vodičov pre mestá: Bratislava, Šaľa, Žilina.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu uchádzač súhlasí s tým aby spoločnosť HOYER Slovenská republika s.r.o. spracovala údaje uvedených v tomto dokumente. Poskytnuté osobné údaje budú spracovávané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracovávania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča

Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
-fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, pracovitosť a presnosť

Slovenská pobočka nadnárodného koncernu HOYER. Preprava skvapalnených technických plynov v cisternách a vo fľašiach. Podrobné informácie o spoločnosti sú uvedené na stránke www.hoyer-group.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2910761  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacpri pohovore podľa praxe