Audítor kvality / Kontrolór kvality vo výrobe

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
4,5 EUR/hod.Úprava hodinovej mzdy po skúšobnej dobe 4,70 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola produktu z pohľadu kvality vo výrobnej hale
Komunikácia s výrobou – prezentácia výsledkov kvality na denných stretnutiach
Zabezpečenie zhody produktu so zákazníckymi požiadavkami.
Podieľanie sa na plnej podpore kontinuálneho zlepšovania procesu a produktu
Zabezpečenie plnej aplikácie požiadaviek zákazníka
Trénovanie / preškoľovanie zamestnancov na zákaznícke špecifikácie / požiadavky
V prípade reklamácií – triediace akcie na zabezpečenie spokojnosti zákazníka

Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
Možnosť profesionálneho rastu
Balík firemných benefitov
Práca v stabilnom kolektíve
Základnú mzdu je možné navýšiť o :

*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,02€ za každú hodinu
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku

BONUSY
*dochádzkový bonus vo výške až 114€ každý mesiac !!!
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80€

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci.

*Stravné dotované nad rámec zákona do sumy 5,48€ .
*Stravovanie v našom bufete možné za zvýhodnené ceny .

*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.

Rôzne formy benefitov podľa nastaveného systéme ako:
- MDD balíčky,
- mikulášske balíčky,
- narodeninové balíčky

Jedná sa o prácu v stoji v trojzmennej výrobnej prevádzke, zameranú na výrobu kožených dielov pre poťahy do automobilov značiek Audi, Land Rover a Mercedes - nie je to administratívna pozícia, ale práca vo výrobe!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, práca s meradlami, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť, zodpovedný prístup, komunikatívnost, dobrý zrak, správny farbocit

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2274813  Dátum zverejnenia: 26.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.