Operátor/ka výroby Finishing - poobedná zmena

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park IMMO park Barca pri Letisku, Košice
Termín nástupu
09/2016
Ponúkaný plat (brutto)
3,60

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1-zmenová práca na výrobnej linke - LEN POOBEDNÁ ZMENA
práca v nadnárodnej spoločnosti, vhodná pre mužov aj ženy
práca v stoji, čistenie strojov a zariadení + produkcia

dochádzkové a výkonnostné bonusy
stravovanie priamo v objekte za zvýhodnené ceny
zaujímavé finančné ohodnotenie
práca na dobu neurčitú v mladom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Magnezitárska 8
040 01 Košice
ID: 2241422   Dátum zverejnenia: 19.9.2016