Skladník

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Poľná 7, Senec
Termín nástupu
ASAP
1 054 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1054 € + variabilná zložka do výšky 210 € + dochádzkový bonus 100 € + zvýhodnené príplatky za nadčas a prácu v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné manipulačné činnosti s vysokozdvižným vozíkom (VZV) v skladoch:
- príjem materiálu, kontrola a jeho zaskladnenie,
- výdaj materiálu do výrobného procesu,
- príprava tovaru v sklade k nakládke a expedovaniu zo skladu,
- kontrola dokladov k zákazníkovi a ďalšia administratívna činnosť,
- inventúrna činnosť – spolupráca na pravidelných inventúrach,
- kontrola a dodržiavanie poriadku a 5S na pracovisku,
Všetky manipulačné činnosti sú vykonávané výhradne s VZV. Používame kvalitnú manipulačnú techniku.
- trojzmenná prevádzka

- bezpečné a príjemné pracovné prostredie,
- stabilné zamestnanie, (trvalý pracovný pomer)
- nadštandardné príplatky za prácu nadčas
- stravné 5.10 € hradené zamestnávateľom
- pitný režim + vitamíny,
- vianočná párty, športový deň, mikulášsky balíček,

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected].
Do emailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Howa Tramico Slovakia,s.r.o. so sídlom: Poľná 7 , 90301 Senec na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

2

- prax v obore,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- flexibilita, zodpovednosť,
- zmysel pre poriadok,
- preukaz VZV,

Howa Tramico Slovakia s.r.o., sme medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá podniká v automobilovom priemysle. Zaoberáme sa výrobou strešných čalúnení a produktov z peny pre zákazníkov Peugeot, Citroen, Toyota a Renault.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2898109  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 054 EUR/mesiac