Technik kvality

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Poľná 7, 90301 Senec, okres Senec
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľanie sa na optimalizácii a zlepšovaní výrobných procesov - audit výrobku, pracovného miesta postu a procesu výroby z pohľadu kvality.
Spracovávanie dokumentácie ohľadom kvality výroby, príprava údajov pre evidenciu, spracovanie a vyhodnocovanie spôsobilosti procesov.
Riadenie a kontrola nezhodných výrobkov.
Komunikácia zistenej nezhody na výrobkoch za účelom definície akcií, analýzy príčin a hodnotenia rizík s príslušnými internými oddeleniami.
Podpora procesu riešenia reklamácií, v prípade potreby kontakt so zákazníkom.
Kontrola vykonávania aplikovaných nápravných opatrení po reklamáciách.
Podpora zákazníka/dodávateľa ohľadom akejkoľvek aktivity vedúcej k neustálemu zlepšovaniu procesov.
Sledovanie a vyhodnocovanie kvality výroby v projektovej fáze v spolupráci s projektovým oddelením.
Dodržiavanie všetkých pravidiel bezpečnosti práce, ochrany zdravia a životného prostredia.

- bezpečné a príjemné pracovné prostredie;
- stabilné zamestnanie (trvalý pracovný pomer);
- školenia;
- stravný lístok v hodnote 3,50 €;
- pitný režim + vitamíny;
- firemné akcie ako Vianočná párty, športový deň, mikulášsky balíček, vianočný darček;
- otvorená firemná kultúra;
- príjemný dynamický kolektív;

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zasielajte svoje CV na [email protected].
Zaslaním Vášho CV do spoločnosti Howa Tramico Slovakia, s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu dát a ich uchovávanie v personálnej databáze. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania. Súčasne tým potvrdzujete, že údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail;
- technické myslenie;
- tímový hráč;
- pozitívne naladená osobnosť;
- flexibilita;
- samostatnosť;
- zodpovednosť;
- vhodné aj pre absolventa s chuťou učiť sa, prax v obore výhodou;

Howa Tramico Slovakia s.r.o., sme medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá podniká v automobilovom priemysle. Zaoberáme sa výrobou strešných čalúnení a produktov z peny pre zákazníkov Peugeot, Citroen, Toyota a Renault.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2893824  Dátum zverejnenia: 16.1.2017