Vodič MKD za 2 týždne 1000,-eur

HoVi Trans s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem vodica/cku na MKD,C,E tahac naves.Moznost jazdit 2 tyzdne a 2 tyzdne doma plat 1000,- eur,alebo 4 tyzdne jazdit a 2 tyzdne doma plat dohodou.Ak mas kamarata prived ho a mozete sa striedat na jednom aute.Striedat sa chodi do D na co poskytujeme osobny automobil Peugeot expert, startuje sa z Malaciek.Vyplata je vzdy na cas + kazdy vodic dostava zalohu.Auta su vybavene mytnymi jednotkami najcastejsie jazdenych statov,palivovymi kartami a sluzobnym mobilom.Hladame sikovnych,spolahlivych vodicov s chutou pracovat a starat sa o zvereny automobil.Pre blizsie info volajte tel.: 0905503626

Moznost zalohy,vyplata vzdy na cas.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Spolocnost posobiaca od roku 2008. Nákladná cestná doprava, vnútroštátna cestná nákladná doprava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3131228  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600