Kvalitár - kontrolór kvality/ pracovník kvality

Miesto práce
Istebné, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • medzioperačná a konečná kontrola vo výrobe vzduchotechniky
  • analýza a vyhodnocovanie chýb na mesačnej báze
  • návrhy nápravných opatrení a riešení
  • kontrola prípravkov
  • uplatňovanie nástrojov kvality
  • reporting o stave, príčinách a predchádzaní chýb
  • návrhy na zlepšenie procesu výroby ohľadom na zníženia počtu chýb
  • spolupráca s oddelením výroby

  • práca v zahraničnej spoločnosti
  • zaškolenie, možnosť aj v zahraničí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • sociálny program nad rámec ZP
  • stabilita
  • iné

Pohovor bude prebiehať v sídle spoločnosti v Istebnom. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárskej výroby, automobilového priemyslu

Počet rokov praxe

2

  • prax na podobnej pozícii 2 roky - PODMIENKOU
  • pokročilá znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka- PODMIENKOU
  • znalosť QMS ISO 9001 - PODMIENKOU
  • znalosti ISO 14001, OHSAS, ISO 16964 - výhodou
  • FMEA, Control Plan, PPAP, APQP, MSA - výhodou
  • schopnosť analyzovať chyby v procese
  • dôslednosť, precíznosť, tímový hráč
  • základné znalosti metrológie
  • flexibilita, iniciatíva, proaktivita
  • ochota učiť sa

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra HOVAL
Tel.: +421914222999
E-mail: poslať životopis
ID: 2095515  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou