Vodič kamiónu SK + EÚ

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Prevádzka: Šenkvická cesta 15/B, Pezinok 902 01, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa nákupom a predajom kovového šrotu a farebných kovov príjme do zamestnania vodiča kamiónovej dopravy:
• vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru
• preprava kovového odpadu medzi prevádzkami alebo obchodnými partnermi
• nakládka a vykládka materiálu
• bežná údržba a servis stroja
• plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného
• zodpovednosť za zverené motorové vozidlo

Ponúkame:
• prácu na dlhodobý pracovný pomer
• v prípade živnosti platové zvýhodnenie
• stabilitu, zázemie a budúcnosť v expandujúcej firme
• veľmi výhodné platobné podmienky, práca v dobrom kolektíve
• možnosť zabezpečenia ubytovania

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu.
Svoje životopisy nám prosím v prípade záujmu zasielajte na e-mail : hotis@hotis.sk. Výberové konanie sa uskutoční po telefonickej alebo emailovej dohode v prevádzke spoločnosti na adrese Šenkvická cesta 15, Pezinok.

K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.,
Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

• prax v jazdení s návesom, prívesom
• digitálna a kvalifikačná karta vodiča
• platný doklad zdravotnej spôsobilosti a o vykonaní psychologickej spôsobilosti
• školenie vodiča
• znalosť dopravnej problematiky
• poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
• flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť
• fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav
• vodičský preukaz skupiny C, E podmienkou

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou škálou služieb v oblasti odpadového hospodárstva ako nákupom železa, farebných kovov, likvidáciou objektov, odvozom odpadu a ďalším zhodnocovaním odpadu od fyzických ako aj právnických osôb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Šenkvická cesta 15/B
902 01 Pezinok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732224   Dátum zverejnenia: 21.9.2016