Vodič na auto s hydraulickou rukou

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.

Prevádzka: Šenkvická cesta 15/B, Pezinok 902 01, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť zaoberajúca sa nákupom a predajom kovového šrotu a farebných kovov príjme do zamestnania nových pracovníkov.
Ponuka pracovných pozícii - vodič na auto s hydraulickou rukou: vedenie nákladného motorového vozidla a obsluha bágrového nakladača, plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného.

Ponúkame: stabilitu, zázemie a budúcnosť v expandujúcej firme, možnosť personálneho postupu;
Možnosť ubytovania.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na adresu: [email protected], info na: 0948787585 pán Vavro;

Poprosím uchádzačov aby uvádzali o akú pracovnú pozíciu majú záujem a v životopise uvádzali aj vek.

Uchádzači, ktorý budú spínať požiadavky budú telefonicky pozvaný na osobný pohovor, ktorý bude upresnení;

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Vyžadujeme: poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi, základná znalosť druhov materiálov druhotných surovín vítaná, fyzická zdatnosť, flexibilita
Vodiči:
vodičský preukaz skupiny C
prax zameraná na vedenie a obsluhu auta s hydraulickou rukou

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o., je spoločnosť zaoberajúca sa zberom a spracovaním druhotných surovín (železné a neželezné kovy, elektroodpad, spracovanie káblov ako aj výkup starých áut).
Naša spoločnosť, pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2004 a v podobe ako funguje v súčasnosti je od roku 2009. Počas doby pôsobenia sa kvalitou služieb a dosiahnutou vysokou spokojnosťou zákazníkov zaradila medzi popredné firmy slovenského trhu v oblasti odpadového hospodárstva. Spolupracujeme s významnými spoločnosťami nie len na území Slovenskej republiky ale aj v celej Európe. Disponujeme moderným strojovým vybavením čo nám umožňuje poskytovať špičkové služby na profesionálnej úrovni s dôrazom na individuálne požiadavky každého klienta (prenájom kontajnerov s ich dovozom, nákladkou, odvozom, odbornou manipuláciou a zhodnocovaním odpadov) s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1107405  Dátum zverejnenia: 19.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou