Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do kuchyne

Hotely a penzióny, a. s.

Miesto práce
Hotel Bystrá***, Bystrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 630 EUR/mesiacMzda pozostáva zo: Základná mzda 630€ + prémie + nadčasy + príplatky za soboty, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri príprave jedál
Obsluha jednoduchých kuchynských strojov
Umývanie riadu a kuchynského inventáru
Udržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch kuchyne
Dodržiavanie HACCP
Pracuje sa krátky a dlhý týždeň

Prémie
Príplatky v zmysle ZP = soboty, nedele, sviatky
Preplatenie nadčasových hodín v zmysle ZP
Mzda vyplatená vždy načas bez omeškania
Viac info ohľadne mzdy na pohovore
Práca s dlhodobou perspektívou
Príjemné pracovné prostredie
Minimálne náklady na stravu
Možnosť využívať hotelové wellness centrum + 1 osoba grátis
Možnosť ubytovať sa v partnerských hoteloch za zamestnanecké ceny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na podobnej pozícii výhodou
Samostatnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Spoločnosť Hotely a penzióny, a.s. prevádzkuje atraktívny Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry. Viac info o hoteli nájdete na: www.hotelbystra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1101605  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac