Servisný technik pre gastrozariadenia

HOTELTEC s.r.o.

Partizánska 116A, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis gastronomických technológií.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte len e-mailom na adresu: [email protected] s označením "servisný technik". V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v našej personálnej agende.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na elektrických zariadeniach do 1000V.

Spoločnosť HOTELTEC s.r.o. ponúka svoje služby na slovenskom trhu od r. 2006. Zaoberáme sa veľko a maloobchodným predajom profesionálnych gastronomických technológií a inventáru. Našou snahou je zakaždým vytvoriť spoľahlivo fungujúcu gastronomickú prevádzku a následne poskytnúť kvalitný záručný a pozáručný servis. Zmodernizovať a optimalizovať stavajúcu prevádzku novými kvalitnejšími zariadeniami so snahou zefektívniť prácu personálu, dosiahnuť úsporu energií a znižovať dopad na životné prostredie.

Na základe dlhoročných skúseností v gastronómií ako aj podnetov a reakcií našich zákazníkov ponúkame sortiment renomovaných svetových značiek zaručujúcich vysoký štandard kvality.

www. hoteltec.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3065436  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou