Vedoucí kuchař

Hotelpro s.r.o.

Místo práce
Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HOTELPRO s.r.o. - provozovatel 5 hotelů v ČR, přijme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici VEDOUCÍ KUCHAŘ do jednoho ze svých provozů v Královehradeckém kraji.

Náplň práce:

- Částečná odpovědnost za hospodaření kuchyně, skladové hospodářství, inventury
- Denní vedení týmu kuchařů

- Spoluúčast při sestavování jídelního lístku, receptury, kalkulace
- Příprava, realizace minutkové a hotovkové kuchyně
- Dohled nad dodržováním hygienických a HACCAP norem ze strany podřízených
- Dohled nad dodržováním standardů společnosti a hotelu

- Komunikace s managementem, reporty

Požadujeme:
Požadujeme vzdělání v oboru gastronomie, min. 3 letou praxi na pozici zástupce šéfkuchaře či vedoucího směny, samostatnost, spolehlivost, kreativitu, flexibilitu a rozhodnost.

Nabízíme:
- pro vhodného kandidáta možnost realizovat svoji představu komplexního fungování kuchyně

- Fixní platové ohodnocení + bonusy

- Další zaměstnanecké výhody

Potřebné počítačové znalosti:
MS Office, znalost evidence skladového hospodářství

Nástup od 1.4.2017

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2898211  Dátum zverejnenia: 18.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.