Recepčná/recepčný

Hotel sv. Ludmila****

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ihneď
700 - 750 EUR/mesiacPriemerný plat 700-750€/brutto (z toho základná zložka mzdy od 3 €/hod. brutto + príplatky v zmysle zákonníka práce + odmeny (osobné ohodnotenie))

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na recepcii 4* hotela
komunikácia s klientom, práca s rezervačným a hotelovým programom Hores, uzatváranie účtov,
telefonické, faxové,mailové prijímanie objednávok ubytovania,prijímanie úhrad za poskytnuté ubytovanie, evidencia hotelovych hosti
široký priestor pre profesionálnu sebarealizáciu a uplatnenie
pozitívnych nápadov a myšlienok

práca v mladom a v dynamickom kolektíve
príjemné pracovné prostredie

Svoje žiadosti so životopisom zasielajte mailom alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
spoľahlivosť
profesionálny prístup

Hotel sv. Ludmila**** je situovaný v tichom prostredí lesoparku, neďaleko historického centra mesta Skalica. Všetky priestory sú navrhnuté a zariadené tak, aby sa u nás hostia cítili ešte lepšie ako doma. Náš 4-hviezdičkový business hotel poskytuje kompletné wellness, reštauračné, ubytovacie a kongresové služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 659322  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiacPriemerný plat 700-750€/brutto (z toho základná zložka mzdy od 3 €/hod. brutto + príplatky v zmysle zákonníka práce + odmeny (osobné ohodnotenie))