Šikovný hotelový pracovník - nástup ihneď !

Hotel sv. Ludmila****

Miesto práce
Hotel sv. Ludmila, Tehelňa, Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1000 Eur/brutto mesačne pri plnom úväzku + odmeny podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého pracovného kolektívu Hotela sv. Ludmila**** v Skalici hľadáme všestranného, šikovného a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce bude:

- ubytovanie hostí, zabezpečenie poriadku a čistoty na izbách
- všestranná výpomoc pri obsluhe hostí na bare, reštaurácii, terase -
plnenie požiadaviek hostí k najvyššej spokojnosti

zodpovedajúce finančné ohodnotenie
príjemné pracovné prostredie
možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja
zľava na služby Hotela sv. Ludmila
príspevok na stravovanie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našom tíme Hotela sv. Ludmila**** v Skalici. Svoje životopisy zasielajte mailom alebo poštou.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.hotelsvataludmila.sk/gdpr/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme všestranného kolegu do voza i do koča - od obsluhy, servisu hosťom až po upratovanie a priamu komunikáciu s hosťami ohľadom ich eventov
- Ponúkame motivačné finančné ohodnotenie.
- Organizačné schopnosti na vynikajúcej úrovni
- Komunikačné schopnosti a prozákaznícka orientácia
- Skúsenosti z oblasti gastronómie a hotelierstva výhodou

Hotel sv. Ludmila**** je situovaný v tichom prostredí lesoparku, neďaleko historického centra mesta Skalica. Všetky priestory sú navrhnuté a zariadené tak, aby sa u nás hostia cítili ešte lepšie ako doma. Náš 4-hviezdičkový business hotel poskytuje kompletné wellness, reštauračné, ubytovacie a kongresové služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2988453  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac