Čašník / čašníčka

Hotel Summit*** Bešeňová

Bešeňová 155, 034 83 Bešeňová, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Termín nástupu
01.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hotelových hostí a hostí hotelovej reštaurácie
- prijímanie objednávok
- práca s registračnou pokladňou
- príjemné vystupovanie voči hosťom aj kolegom

- práca v mladom kolektíve v atraktívnom prostredí,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby,
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti,
- Teambuildingy, školenia

Informácie o výberovom konaní

Zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku mailom.
Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Summit a.s. aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• Aktívny prístup k práci
• Tímový hráč

Zabehnutý hotel s priateľským kolektívom, v blízkosti Gino Paradise, stabilita, serióznosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Summit
Bešeňová 155
03483 Bešenová

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Magušín
Tel.: 0911355118
E-mail: poslať životopis
ID: 3023991   Dátum zverejnenia: 20.4.2017