Demi Chef de Partie

Hotel & Spa Resort Kaskady****

Miesto práce
Letecká 19, 96231 Sliač-Sielnica, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár sa podieľa hlavne na príprave jedál teplej a studenej kuchyne a je zodpovedný za ich kvalitu. Dodržuje technologické postupy prípravy jedál a hmotnosti surovín podľa platných kalkulácií.

Ponúkame:
• Dynamickú prácu v mladom kolektíve
• Prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 10 rokov
• Dopravu do práce a z práce (pre BB a Sliač)
• Zamestnanecké stravovanie
• Wellness pre zamestnanca a rodinného príslušníka vo vymedzených časoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

Osvedčenia: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).

Hotel & Spa Resort Kaskady v obci Sielnica medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.
Kapacita ubytovania 89 komfortne zariadených izieb rôzneho štandardu, 10 moderných rodinných apartmánov, 4 apartmánové domy, reštaurácia s kapacitou 140 osôb, lobby bar, letná terasa, slovenská koliba s terasou, wellness centrum s termálnymi oddychovými a relaxačnými bazénmi, saunový svet, masáže. Hotel sa nachádza v tichom a veľmi príjemnom prostredí na okraji Kremnických vrchov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2978530  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou