Čašník s chuťou do práce za nadštandardnú mzdu

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne č. 103, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Tvojou záľubou?
Nechýba Ti optimizmus a rád komunikuješ s ľuďmi?
Máš dostatok energie a chuti učiť sa?
Chceš sa rozvíjať v oblasti gastronómie v štvorhviezdičkovom hoteli siete TRINITY HOTELS?
Rád a s úsmevom obsluhuješ, vítaš a usádzaš hostí?
Baví Ťa servírovanie a vydávanie jedál a nápojov?
Si dôsledný pri účtovaní hostí ?
Je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie sa?

- Práca vo vynikajúcom tíme v atraktívnom prostredí,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby,
- Bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti Trinity.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku mailom.
Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti ASPECT-VYHNE a.s., Hattalova12/A, 831 03 Bratislava, IČO: 36 354 694 aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vzhľadom na široké spektrum záujemcov, budeme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich kritériá, ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, cestovný ruch - hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka
• Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
• Aktívny prístup k práci
• Tímový hráč

Hotel SITNO **** – Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov, je svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti Vám ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Moderné kongresové centrum pozostávajúce z 12 kongresových priestorov s celkovou kapacitou až 880 osôb je prispôsobené náročným požiadavkám biznis klientely. Dve reštaurácie s terasami, denný, nočný bowlingový bar a Grill & Sport Bar sú príjemným prostredím pre stravovanie, posedenie či zábavu. Vo všetkých spoločných priestoroch sa nachádza Wifi pripojenie.

Hotel disponuje 70-timi parkovacími miestami a v blízkosti hotela sa nachádza ďalších cca 150 miest na parkovanie.

Široká ponuka služieb Wellness & Spa centra podporená termálnou vodou, rozsiahly areál s vonkajším bazénom, adventure golfovým ihriskom a okolitá príroda ponúkajú množstvo príležitostí pre oddych. Hotel SITNO je moderným zariadením, ktorého poslaním je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ASPECT-VYHNE a.s.
Hattalova12/A
83303 Bratislava
ID: 2796907   Dátum zverejnenia: 3.11.2016