Chyžná

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Slnečné jazerá sever, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat plus motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné upratovanie hotelových izieb a príslušných spoločných priestorov:
- zodpovednosť za čistotu a poriadok v hotelových izbách
- kompletné upratovanie izieb:
- umývanie okien
- výmena postelného prádla
- vysávanie, tepovanie
- utieranie prachu, leštenie,
- umývanie a čistenie kúpelní a toaliet v hotelových izbách
- používanie špeciálnych čistíkov
- vykonávanie ďalších činností podľa pokynov vedúcej pracovníčky
Odovzdanie kompletne čistej izby a spoločných priestorov k užívaniu.

- Práca vo vynikajúcom dynamickom tíme,
- Poskytujeme bezplatne zamestnanecké ubytovanie,
- Možnosť využívať wellness bezplatne,
- Bezplatný víkendový pobyt v jednom z hotelov skupiny TRINITY
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- precíznosť
- aktívny prístup k práci

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti, ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našom TRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2901430  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat plus motivujúca variabilná zložka