Masér/masérka - s možnosťou dlhodobého ubytovania

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel****Senec, Slnečné jazerá - sever, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spôsobilé vykonávanie masážnych procedúr,
- poskytovať vhodne pripravené a príjemné prostredie pre klientov,
- aktívne napomáhanie pri výbere služieb a tovarov.

- práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí,
- výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja
- poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- zamestnanecká strava v hoteli,
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo vyhradených termínoch,
- bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY.

Písomnú žiadosť a životopis spolu s fotografiou prosíme zasielať emailom. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, masér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- pozitívne myslenie a kladný prístup k svojej práci, - samostatnosť,
- ochota a schopnosť poskytovať služby na profesionálnej úrovni.

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti, ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našom TRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2884449  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - upresnené na osobnom pohovore