F&B Manažér

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hattalova 12/a, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - bude upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zvládaš riadenie a koordináciu zamestnancov a kontrolu činností v baroch a reštauráciách?
- Máš skúsenosti so zaškoľovaním a tréningom čašníkov, servírok a barmanov?
- Si nastavený niesť zodpovednosť za štandardy kvality jedál a nápojov, ako aj kvality služieb v prevádzkach hotela?
- Rád komunikuješ s hosťami, zabezpečuješ ich spokojnosť a vyhodnocuješ vybavovanie podnetov od hostí?
- Presnosť a dôslednosť uplatňuješ pri odsúhlasovaní kalkulácií jedál a nápojov, ako aj pri správnom zúčtovaní akcií?

- práca v dynamickom tíme
- skutočná príležitosť kariérneho rastu
- bezplatný pobyt v hoteloch siete TRINITY HOTELS&RESORTS
- bezplatné využívanie vybraných hotelových služieb

Informácie o výberovom konaní

Prax na pozícii minimálne 3 roky
tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
profesionálne správanie
komunikátivnosť
flexibilita
príjemné vystupovanie
pozitívny prístup a chuť pracovať
orientácia na zákazníka
zmysel pre poriadok
odolnosť voči stresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo

Počet rokov praxe

5

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.
Sme súčasťou hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS.
Ponúkame:
- ubytovacie, reštauračné a kongresové služby
- športové a relaxačné služby
- organizovanie svadieb, rodinných osláv a detských párty
- organizovanie pobytov
- príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hattalova 12/a
831 03 Bratislava
ID: 2769390   Dátum zverejnenia: 17.10.2016