Čašník/čašníčka

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel Senec, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Termín nástupu
ihneď po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - bude upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Tvojou záľubou?
Nechýba Ti optimizmus a rád komunikuješ s ľuďmi?
Máš dostatok energie a chuti učiť sa?
Chceš sa rozvíjať v oblasti gastronómie v štvorhviezdičkovom hoteli siete TRINITY HOTELS?
Rád a s úsmevom obsluhuješ, vítaš a usádzaš hostí?
Baví Ťa servírovanie a vydávanie jedál a nápojov?
Si dôsledný pri účtovaní hostí ?
Je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie sa?

- Práca vo vynikajúcom tíme v atraktívnom prostredí,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby,
- Bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti Trinity.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite, prosím, Váš životopis s fotografiou. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, čašník

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka
• Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
• Aktívny prístup k práci
• Tímový hráč

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.
Sme súčasťou hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS.
Ponúkame:
- ubytovacie, reštauračné a kongresové služby
- športové a relaxačné služby
- organizovanie svadieb, rodinných osláv a detských párty
- organizovanie pobytov
- príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hattalova 12/a
831 03 Bratislava
ID: 2749117   Dátum zverejnenia: 4.10.2016