Ponúkame post Šéfkuchára do Hotela Rezident

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 410/7, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Plná zodpovednosť za chod kuchyne
-Vytváranie jedálneho lístka.
-Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
-Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
-Kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových relácii pre jedálny lístok.
-Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál.
-Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni.
-Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie.
-Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

Zvládneš toto všetko ľavou zadnou ? tak Nás kontaktuj na email :
**********[email protected]**************
a čakaj na skorú odpoveď !

-Stabilita
-Výhodné finančne ohodnotenie
-Ubytovanie
-Strava
-Stanete sa súčasťou mladého zohratého kolektívu
-Kariérny rast

Životopis a motivačný list zašli na email :
*****************[email protected]****************
My Vás následne budeme kontaktovať !

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou Nášho tímu zašlite motivačný list + životopis spolu z vašimi kontaktnými údajmi na emailovú adresu - [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme špecialistu pre našu kuchyňu, šikovného kuchára, človeka zorientovaného v gastronómii, hotelierstve a reštauračnom biznise , ktorý/á je rodený/ odborník a vodca .

Si to presne ty ? Pošli Nám životopis a motivačný list na email :
**********[email protected] ***********

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2117740  Dátum zverejnenia: 23.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac