Hlavný barman

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiac900 - 1200 EUR/mesiac, Základný plat + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za chod a vedenie baru
-príprava na akcie
-zodpovednosť za tovar a zabezpečenie tovaru
- zabezpečenie bežnej prevádzky
- someliérsky kurz vítaný
-barmanský kurz vítaný
-kreativita pri tvorbe drinkov
-kalkulácie a receptúry

-Práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti
-Prémiová motivačná zložka platu
-Mzda vždy na čas
-Zaujímavé Tips
-Práca v atraktívnom prostredí
-Mladý kolektív
-Odborné vzdelávanie
-Ubytovanie v zamestnaneckej ubytovni
-Možnosť využívania hotelových služieb

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme zaslať motivačný list s profesným životopisom.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

reštauračné služby, hotelierstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

2

-Príjemný vzhľad a vystupovanie
-Pozitívny prístup k práci
-Komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka - proklientské správanie
-Tímová práca
-Samostatnosť, kreativita, flexibilita
-Zodpovednosť a zvládanie náročných akcií
-Barmanský a someliérsky kurz

Hľadáme šikovných a schopných odborníkov, ktorí chcú byť prínosom pre náš hotel, ktorí sú ambiciózny, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam a týmto všetkým prispejú k maximálnej spokojnosti našich klientov.

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 2706879  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac900 - 1200 EUR/mesiac, Základný plat + pohyblivá zložka mzdy