Manažér prevádzky

HOTEL PARTIZÁN****

Miesto práce
Bystra 108 - Tale, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrolná činnosť **** Hotela v Nízkych Tatárch, v turistickej oblasti Tále. Hotel s 55 ročnou tradíciou má 100 členný kolektív pracovníkov, ubytovanie pre 250 osôb, kongresové priestory s kapacitou 400, 3 reštaurácie s celkovou kapacitou 350 miest, 2 bary s celkovou kapacitou 200 miest, wellness center s rozlohou 2160m2.

-zamestnanecké ubytovanie
-zamestnanecké stravovanie
-možnosť využívania relaxačných služieb hotela
-pravidelné teambuildingové aktivity
-oceňovanie a odmeňovanie najlepších pracovníkov
-odmeňovanie životných a pracovných jubileí
-pracovný telefón
-pracovné auto v prípade potreby
-možnosť odborného vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie

-žiadame zaslať štrukturovaný životopis s motivačným listom a referenciami na dole uvedený kontakt.
-uchádzači spĺňajúci naše kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-požadujeme minimálne 3 roky praxe v **** hoteli v riadiacej pozícii
- komunikatívnosť, flexibilita, lojalita, asertivita
- kultúra prejavu a vystupovania
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- cieľavedomosť, vytrvalosť, proaktivita, kreativita
- zvládanie stresu a záťažových situácií
- analytické a logické schopnosti
- efektívne riadenie priorít a času
- schopnosť samostatne riešiť úlohy a problémy
- orientácia na spokojnosť zákazníka s cieľom dosiahnutia stanovených ekonomických ukazovateľov
-dobré interpersonálne vzťahy

Hotel Partizán**** je rodinný hotel s 55 ročnou históriou. Nachádza sa v krásnej podhorskej oblasti Nízkych Tatier, v turisticky vyhľadávanej oblasti Tále. Hotel je po kompletnej rekonštrukcii s celoročnou prevádzkou. Kapacita ubytovania je 104 izieb. V hoteli sa nachádzajú 3 reštaurácie, 1 bar, 1 športovo - zábavné centrum a 12 rokovacích priestorov a Nature Wellness Center s rozlohou 2160 m2. Cieľový produkt - kongresový cestovný ruch a individuálne pobyty.

Našimi klientmi sú:
- významné farmaceutické spoločnosti,
- bankové a finančné inštitúcie, poisťovne,
- auditorské firmy,
- lekárske a vzdelávacie spoločnosti,
- výrobné nadnárodné spoločnosti,
- domáce a zahraničné cestovné kancelárie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HOTEL PARTIZÁN, s.r.o.
Bystrá 108 - Tále
977 65 Brezno
ID: 2473745   Dátum zverejnenia: 13.10.2016