Provozní hotelového resortu

Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o.

Místo práce
Bílá 98, 73915 Bilá, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovídá za provoz hotelového komplexu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování, zaměstnanecká strava, možnost bytu, příspěvek na dopravu, dobré platové ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý
Skladové hospodářství - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s prací v podobném zařízení, spolehlivost, výborné organizační schopnosti, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Ondrášův dvůr disponuje 14 komfortně vybavenými pokoji. Celková kapacita hotelu činí 36 lůžek, z toho 31 pevných lůžek a 5 přistýlek.
Další ubytovací variantou, kterou Hotel Ondrášův dvůr nabízí, je ubytování v chatkách sousedících s hotelem. Tato varianta ubytování je vhodná pro větší skupiny např. školy v přírodě, lyžařské kurzy, cyklisty, běžkaře nebo skupiny turistů. Nedoporučujeme ji však pro firemní akce neboť se jedná o tzv. open space - ubytování v otevřeném prostoru.
Restaurace hotelu Ondrášův Dvůr**** je vyhotovena v selském stylu a nabízí kvalitní kuchyni plnou beskydských specialit, jídel z grilu, bezmasých pokrmů, salátů a dezertů.

Restaurační prostory jsou rozděleny do čtyř oddělených částí a všechny s výjimkou venkovní terasy jsou nekuřácké.

Náš hotel nabízí kapacitu 95 míst v restauraci, 50 míst v baru s krbem a v salónku s kachlovými kamny je 40 míst. V létě otevřená částečně zastřešená terasa má kapacitu 80 míst. Myslíme i na nejmenší zákazníky a proto k pohodlnému usazení dětí ke stolu máme k dispozici dětské židličky.
ID: 2607933  Dátum zverejnenia: 14.6.2016