Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Hotel Lucemburská, s.r.o.

Hotel Coutyard by Marriott Prague City patří do globální skupiny Marriott Int., jejíž hotely poskytují služby na nejvyšší úrovni. Hotelový řetězec Marriott Int. po spojení se společnosti Starwood Hotels provozuje 5700 hotelů ve 111 zemích světa. Základními hodnatami jsou pohostinnost, péče o hosta a zaměstnance.

F&B Supervisor - Vedoucí směny hotelové restaurace

Co vás čeká

Práce v hotelové restauraci s přátelským a ambiciózním mladým týmem

Požadujeme

  • vyučení a praxe v oboru
  • zkušenosti v oblasti gastronomie/hotelového provozu
  • zkušenost s prací na banketech / catering výhodou
  • velmi dobrá znalost AJ
  • schopnost řídit a pracovat v týmu; dobré organizační schopnosti
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • přátelské vystupování
  • flexibilita, týmový hráč

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • odpovídající platové podmínky
  • práci v příjemném prostředí
  • možnost školení a pracovního postupu

Na pozici je nutné se přihlásit on line na adrese: www.marriott.com/careers, číslo pozice je: 16001DFS

Adresa společnosti
Bečvářova 2081
10000 Praha

ID: 2773594   Dátum zverejnenia: 19.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.