Pedikérka-Manikérka

Hotel Lomnica****

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho kolektívu zručnú a príjemnú PEDIKÉRKU – MANIKÉRKU so skúsenosťami v ošetrovaní a starostlivosti o nohy, ich úpravou a modeláciou a s príjemným vystupovaním. Radi by sme hosťom nášho hotela, ako aj obyvateľom a návštevníkom Tatranskej Lomnice poskytovali komplexné služby (manikúra-pedikúra, kaderníctvo, kozmetika), po ktorých je dopyt, ale ktoré tu dnes chýbajú.

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty/oblečenie pre jednotlivé pozície
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
- fin. bonusy podľa hospodárskeho výsledku prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pedikúra-manikúra, kozmetika

- osvedčenie o čiastočnej alebo úplnej kvalifikácií v príslušnom odbore
- zdravotný preukaz - výhodou
- pozitívny prístup k práci a novým trendom
- prozákaznícka orientácia
- príjemný a reprezentatívny vzhľad
- kultivovaný slovný prejav
- charizmatické vystupovanie
- tímová spolupráca
- kreativita
- zmysel pre detail, hygienu a čistotu
- flexibilita

A očakávame, že budete mať radi svoju prácu tak, aby sme to na Vás videli my aj naši hostia. :)

Hotel Lomnica patrí k prvým hotelom vo Vysokých Tatrách. Bol postavený v roku 1893. Svojmu účelu prestal slúžiť v 90-tych rokoch 20. storočia. Cieľom prebiehajúcej rekonštrukcie je navrátiť tejto kultúrnej pamiatke jej historickú hodnotu a prispieť k rozvoju spoločenského života v prostredí Vysokých Tatier. Príjmy výzvu podieľať sa na tejto vízií a staň sa súčasťou budúceho tímu a jedinečných služieb Hotela Lomnica.

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a.s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820020   Dátum zverejnenia: 21.11.2016