Hotelový portier

Hotel Lomnica****

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vítanie a podávanie informácií o hoteli a okolí prichádzajúcim, ubytovaným aj odchádzajúcim hosťom.
- pomoc s batožinou, nakladanie batožiny na vozík, prevoz batožiny na izby hostí.
- koordinácia parkoviska.
- parkovanie áut hostí do hotelovej garáže.
- zabezpečovanie prevozu hostí v rámci Tatranskej Lomnice.
- poskytovanie pomocných prác na recepcii.
- starostlivosť o priestory Recepcie a vstupnej haly hotela, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Vybavenie telefonátov v prípade neprítomnosti recepčného.

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
- 24.12. voľný deň
- fin. bonusy podľa hospodárskeho výsledku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz, zručnosť parkovať autá a šoférovať
- fyzická zdatnosť pre narábanie s batožinou
- príjemné vystupovanie, ochota pomáhať hosťom,
- anglický jazyk je vítaný, min. ovládanie základov AJ.

Hotel Lomnica patrí k prvým hotelom vo Vysokých Tatrách. Bol postavený v roku 1893. Svojmu účelu prestal slúžiť v 90-tych rokoch 20. storočia. Cieľom prebiehajúcej rekonštrukcie je navrátiť tejto kultúrnej pamiatke jej historickú hodnotu a prispieť k rozvoju spoločenského života v prostredí Vysokých Tatier. Príjmy výzvu podieľať sa na tejto vízií a staň sa súčasťou budúceho tímu a jedinečných služieb Hotela Lomnica.

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a.s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2728847   Dátum zverejnenia: 19.9.2016