Rezervačný agent

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prijíma a vybavuje individuálne a skupinové rezervácie emailom/telefónom + ovláda min. 1 svetový jazyk (anglicky)
  • ovláda rezervačný systém Horec + prax min. 1 rok výhodou
  • používa predajné techniky na dosiahnutie nastavených cieľov spoločnosti
  • denná kontrola rezervácii, nastavených cien, vytváranie a zadávanie rezervácii do systému s cieľom efektívne využívať obsadenosť hotela
  • denný kontakt s recepciou a obchodným oddelením
  • potvrdzovanie rezervácii s kontrolou úhrad, kontroluje si splatnosť zálohových faktúr
  • je oboznámený a aktívne si dopĺňa znalosti o ponúkaných službách hotela (ceny, služby, aktivity v hoteli, balíčky a pod.)
  • používa online bookingové nástroje
  • aktívne prezentuje a upselluje služby hotela, doplnkové služby

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

  • vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
  • príležitosť priamo participovať na koncepcii prevádzky
  • stravovanie v rámci hotela
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • priateľské a otvorené naladenie
  • obchodnícky duch
  • chuť niečo vybudovať spolu s nami

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 2619378  Dátum zverejnenia: 22.6.2016