Čašník/čka

Hotel LIPA Slovakia s.r.o.

Husitská,5, 916 01 Stará Turá, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Účtovanie tržieb hosťom, vrátane príjmu šekov, úverových kariet, vedenie pokladne
- Príprava a aranžovanie miestnosti
- Účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, príp. odovzdávanie reklamácií kuchyni, či inému oddeleniu.

zamestnanecké ubytovanie hradené zamestnávateľom
kariérny rast

príjemné vystupovanie, chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci, logické zmýšľanie, lojálnosť voči firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Mestský kongresový hotel, ktorý poskytuje ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení v príjemnom prostredí.
Viac na www.hotellipa.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Husitská,5
916 01 Stará Turá
ID: 2716590   Dátum zverejnenia: 17.10.2016