Kuchár

Hotel Kormorán Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Kormorán - Šamorín - Čilistov, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál - predjedlá, hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy, špeciality
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Kontrola kvality hotových jedál
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
- Aranžovanie pripravovaných jedál a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku jedál

ubytovanie
zamestnanecká strava

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. Životopis doložený Vašou fotografiou je výhodou. Pre Hotel Lipa hľadáme aj pomocnú silu do kuchyne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

výhodou

príjemné vystupovanie, chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci, logické zmýšľanie, lojálnosť voči firme

Hotel Kormorán**** a Hotel Lipa*** - poskytujúce ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí.
personalne@hotelkormoran.sk
www.hotelkormoran.sk
www.hotellipa.eu
Tel.: +421 31 59 09 418, v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel KORMORÁN Slovakia, s.r.o.
Pri hrádzi 33
931 01 Šamorín - Čilistov
ID: 1613643   Dátum zverejnenia: 9.11.2016