Можливість для людей з України

Pomocná čašníčka

Hotel Kendler

Miesto práce
Sankt Gilgen, Rakúsko
Termín nástupu
ab sofort
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacTrinkgeldbeteiligung

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela v dedinke Sankt Gilgen pri jazere Wolfgangsee hľadáme do nášho slovenského kolektívu pomocnú čašníčku.Náplňou práce je príprava a roznášanie nápojov, roznášanie jedál, upratovanie stolov po hosťoch, udržiavanie čistoty v reštaurácií.

Pracuje sa 6 dní v týždni po cca 8 hodín.

Ubytovanie je zadarmo v personálnom dome v samostatnej izbe so sociálnym zariadením a strava zadarmo v práci. Samozrejmosťou je 13.a 14. Plat a príplatok za prácu cez sviatok + tringelt.

Hľadáme ideálne niekoho so skúsenosťami v servise. Jazyk nie je úplne potrebný, nakoľko ide o slovenský kolektív, ktorý vedie šéfka(slovenka) ale akákoľvek znalosť nemeckého jazyka je veľmi vítaná(a nápomocná v práci).Uvedený kontakt je priamo na šéfku.

Ubytovanie je zadarmo v personálnom dome v samostatnej izbe so sociálnym zariadením a strava zadarmo v práci.

Tringelt a 13.a 14. Plat + príplatok za prácu cez sviatok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
ID: 3182263  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac