Можливість для людей з України

Recepčná/Recepčný s možnosťou ubytovania

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Karpatský dvor Hotel, Námestie sv. Kataríny, Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s hotelovým rezervačným systémom HORES10

- check in - registrácia a privítanie klientov

- registrácia rezervácií

- interaktivita - telefonická komunikácia/e-mail

- archivácia dokumentov/korešpondencia

- check out - vyhotovenie účtov/inkaso

- pokladňa- ostatná administratívna činnosť

- komunikácia s klientmi prevažne v anglickom jazyku

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív a balík zamestnaneckých výhod. Recepčné pracujú len v dennej zmene, striedajú sa po týždni: týždeň v práci - týždeň voľno.Ubytovanie v novopostavenom ubytovacom zariadení, v samostatných izbách pre každého zamestnanca s vlastným soc. zariadením, klimatizáciou a TV ako aj celodenné stravovanie zdarma, využitie wellness a fitnes zariadenia v čase voľna ZDARMA. Mail: [email protected], tel. kontakt: +421 905 71 88 44

Miesto práce: Hotel***Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy, Bratislavský kraj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Požadujeme príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, práca s PC, kasou, predošlé skúsenosti na recepcii veľkou výhodou, schopnosť komunikácie v AJ podmienkou. Ovládanie systému HORES10 výhodou.

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.
Hotel *** Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4623346  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac