Можливість для людей з України

Chyžná s možnosťou ubytovania

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Karpatský dvor Hotel, Námestie sv. Kataríny, Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie izieb, chodieb a spoločných priestorov
- pravidelné vysávanie a utieranie prachu
- vymieňanie použitej posteľnej bielizne a uterákov

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív a balík zamestnaneckých výhod.
Ubytovanie v novopostavenom ubytovacom zariadení, v samostatných izbách pre každého zamestnanca s vlastným soc. zariadením, klimatizáciou a TV ako aj celodenné stravovanie zdarma, využitie wellness a fitnes zariadenia v čase voľna ZDARMA.
Mail: [email protected]
Tel. kontakt: +421 905 71 88 44

Miesto práce: Hotel***Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy, Bratislavský kraj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- samostatnosť
- zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.
Hotel *** Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4609400  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac