Barman/Barmanka

Hotel HVIEZDA, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Krupina
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí v hotelovom bare/kaviarni,
- mise en place v súlade so zásadami stolovania,
- príprava miešaných nápojov (základné),
- príprava kávy,
- práca s registračnou pokladňou - účtovanie predaja,
- podávanie informácií o ponúkanom sortimente nápojov,
- kontrola a zodpovednosť za stav zásob strediska,
- starostlivosť o poriadok a čistotu prevádzky

- možnosť zamestnaneckého ubytovania,
- možnosť zamestnaneckého stravovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- orientácia na hosťa

Našim klientom ponúkame širokú škálu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb, predovšetkým však pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou rekondičných a relaxačných pobytov.

Po tom, čo bola ubytovacia časť hotela celkovo zrekonštruovaná, ponúkame hosťom v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch ešte príjemnejšie a kvalitnejšie ubytovanie ako predtým. Každá izba disponuje kúpeľňou (sprcha), balkónom, SAT-TV, WIFI pripojením a telefónom.

Veľmi atraktívnou častou hotela je hotelový bazén, ktorý je k dispozícii všetkým našim ubytovaným hosťom. Bazén okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť . Priamo v budove hotela sa nachádza dobre prístupné balneo centrum a wellness centrum, ktorého príjemný personál poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu zdravotnícko-rehabilitačných služieb. Ďalej Vám hotel ponúka služby spojené s organizovaním osláv, banketov, konferencií a školení pre jednotlivcov ale i skupiny, organizovanie svadieb a iných podujatí.

Priamo v hoteli sa nachádzajú dve bowlingové dráhy.

Pri hoteli je novovybudovaný Aurelius golf park s 18-jamkovým adventure golfovým ihriskom. Celý komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu v pokojnej časti mesta. Táto oblasť s typicky južnou nížinnou klímou je ideálna pre načerpanie nových síl.

Veríme, že príjemné prostredie a profesionálne služby pracovníkov hotela budú správnym výberom pre Váš voľný čas strávený u nás. Hotel HVIEZDA *** má ambíciu trvale žiariť ako najjasnejšia hviezda Vašej spokojnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Okružná 123
962 71 Dudince

Kontakt

Kontaktná osoba: Lipnická Anna
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3156932   Dátum zverejnenia: 10.8.2017