Prevádzkar/ka

Hotel HVIEZDA, s.r.o.

Miesto práce
Okružná 123, Dudince, Krupina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod výrobného a odbytových stredísk hotela (kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, bowling bar...)
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
- Kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v hotelierstve min. 2 roky podmienkou
- organizačné a obchodné zručnosti
- samostatnosť, flexibilita, lojálnosť
- schopnosť viesť pracovný kolektív
- odolnosť voči stresu
- vysoká časová flexibilita

Našim klientom ponúkame širokú škálu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb, predovšetkým však pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou rekondičných a relaxačných pobytov.

Po tom, čo bola ubytovacia časť hotela celkovo zrekonštruovaná, ponúkame hosťom v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch ešte príjemnejšie a kvalitnejšie ubytovanie ako predtým. Každá izba disponuje kúpeľňou (sprcha), balkónom, SAT-TV, WIFI pripojením a telefónom.

Veľmi atraktívnou častou hotela je hotelový bazén, ktorý je k dispozícii všetkým našim ubytovaným hosťom. Bazén okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť . Priamo v budove hotela sa nachádza dobre prístupné rehabilitačné centrum, ktorého príjemný personál poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu zdravotnícko-rehabilitačných služieb. Ďalej Vám hotel ponúka služby spojené s organizovaním osláv, banketov, konferencií a školení pre jednotlivcov ale i skupiny, organizovanie svadieb a iných podujatí.

Novinkou je novovybudovaný Aurelius golf park s 18-jamkovým adventure golfovým ihriskom. Celý komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu v pokojnej časti mesta. Táto oblasť s typicky južnou nížinnou klímou je ideálna pre načerpanie nových síl.

Veríme, že príjemné prostredie a profesionálne služby pracovníkov hotela budú správnym výberom pre Váš voľný čas strávený u nás. Hotel HVIEZDA *** má ambíciu trvale žiariť ako najjasnejšia hviezda Vašej spokojnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Okružná 123
962 71 Dudince

Kontakt

Kontaktná osoba: Lipnická Anna
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810846   Dátum zverejnenia: 14.11.2016