Upratovačka

Hotel Holiday Inn

Miesto práce
Uhoľná 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
Ponúkaný plat (brutto)
490

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 3 pracovné smeny (ranné, poobedné, nočné - 7,5 hodinový úväzok);
- mať poriadok na chodbe, v sklade s čistiacimi prostriedkami;
- pravidelné umývanie podláh, vysávanie kobercov;
- dopĺňanie hygienických pomôcok na toalety;
- čistenie sklenených výplní, zábradlí, schodov;
- umývať okná, tepovať koberce, utieranie prachu;
- polievať kvety;
- hlásiť závady údržbe;

- práca v stabilnom kolektíve;
- práca v medzinárodnej sieti IHG hotelov;
- využívanie WELLNESS služieb hotela;
- zľavy na ubytovanie v sieti hotelov IHG po celej EU;
- zľavy na lístky na rôzne podujatia (koncerty, predstavenia);

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu zasielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na :

hr@holidayinn-zilina.sk

Do predmetu správy napíšte názov pracovnej pozície UPRATOVAČKA.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie a tých, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

VŠEOBECNÉ

- ochota pracovať na 3 smeny;
- taktiež možnosť práce na dohodu;
- chuť pracovať;
- lojalita;
- férový a zodpovedný prístup k práci;
- spoľahlivý typ;

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holiday Inn Žilina
Uhoľná 1
010 01 Žilina
ID: 2794318   Dátum zverejnenia: 2.11.2016