Administratívny pracovník v cestovnej kancelárií

H4U s.r.o.

Miesto práce
Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
14.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 - 4,50 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu alebo prácu na polovičný úväzok v administratíve dynamickej a rastúcej cestovnej kancelárie.
Budete súčasťou medzinárodného tímu aktívneho v 10 európskych krajinách, ktorý poskytuje služby party-turistom pod značkou StagForYou .

Viac o nás na našich stránach (zoznam nie je zďaleka kompletný):
www.stagforyou.com
www.bratislavastag.com
www.buchareststag.com
www.amsterdamstag.com

Hľadáme osobu, ktorej hlavná náplň práce bude v administratívnych činnostiach a príprave podkladov pre extermú účtovnú firmu.

Podstatná časť komunikácie a väčšina dokumentov, s ktorými budete pracovať je v angličtine.

Detailnejšiu náplň práce zašleme záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

* Flexibilný pracovný čas.
* Možnosť práce z domu (home-office) po skončení skúšobnej doby.
* Získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
* Možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja vrátane práce na plný úväzok.

Prijímacie konanie bude čiastočne vedené v angličtine. Preferujeme životopis a motivačný list v angličtine.

Uchádzačom, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky, zašleme detailnejšiu náplň práce.

Budeme vás kontaktovať emailom a telefonicky, aby sme získali ďalšie informácie o vašich znalostiach a vašej motivácií pracovať s nami.

Najlepších kandidátov pozveme na test ich schopností a pohovor.

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zmysel pre detail, precíznosť
* schopnosť samostatne riešiť úlohy a problémy
* vôľa pracovať
* zodpovednosť, dodržiavanie termínov, dôslednosť
* výborná znalosť angličtiny, hlavne v písomnej forme
* dobré znalosti Excelu, vrátane jednoduchých vzorcov
* dobrá schopnosť učiť sa nové veci
* študent VŠ, ambiciózny študent SŠ alebo niekto, kto skôr hľadá čiastočný úväzok

Nasledujúce vlastnosti sú výhodou:
* pracovné alebo štúdijné skúsenosti z anglofónneho prostredia
* znalosť jedného z nasledovných jazykov - nemčina, francúzština, španielčina, rumunčina, chorvátština, srbština
* bavia vás adrenalínové aktivity alebo obľubujete párty

Spoločnosť H4U s.r.o. vznikla v roku 2004 so zámerom poskytovať odborné služby v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva.

V súčasnosti jej hlavné podnikateľské činnosti tvoria:
* Cestovná kancelária so zameraním na "party-travelers" poskytujúca služby pod značkou StagForYou v 30 európskych destináciách prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov.
* Poradenstvo v cestovnom ruchu a marketingu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2325279  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 - 4,50 EUR / hodina