Bellman / Hotelový zriadenec

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
624 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o hosťa pri jeho príchode, pobyte a odchode
- starostlivosť o batožinu hostí
- poskytovanie informácií o službách hotela a ich vhodné propagovanie
- zabezpečenie voľného miesta pred hotelom pre prichádzajúce autá
- zodpovednosť za čistotu vstupných priestorov hotela a priestorov pred hotelom
- poskytovanie informácií
- zabezpečovanie donášky pošty, balíkov, kvetov na izby, sprostredkovanie odkazov
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela v záujme zabezpečiť požiadavky hosťa
- dodržiavanie štandardov kvality
- zodpovednosť za bezpečnosť hostí

- práca v hoteli celosvetovej siete Hilton Worldwide
- odborný rast, vzdelávanie, pravidelné tréningy
- zvýhodnené ceny ubytovania v rámci siete Hilton

Informácie o výberovom konaní

- predpokladaný nástup: ihneď
- prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu
- vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, kreatívnosť, flexibilita, zmysel pre detail, samostatnosť, disciplína, práca v tíme

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 923365  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac