Administratívny pracovník

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna činnosť
- zabezpečovanie a vykonávanie odborných úloh vyplývajúcich z požiadaviek nadriadeného
- príprava podkladov pre úsek F&B na dennej báze
- znalosť programu skladového hospodárstva Materials Control
- zaúčtovanie spotreby surovín do skladového hospodárstva na dennej báze
- kontrola nákladov surovín, vyhodnotenie a analýza
- znalosť základov personálnej agendy
- plnenie úloh podľa príkazov nadriadeného

- práca v hoteli celosvetovej siete
- odborný rast, vzdelávanie, pravidelné tréningy
- adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

- zasielajte motivačný list s profesným životopisom
- spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratívna činnosť, skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, kreatívnosť, flexibilita, zmysel pre detail, samostatnosť, disciplína

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2555562  Dátum zverejnenia: 8.11.2016