Chyžná - upratovanie hotelových izieb

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, 040 01 Košice, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce chyžná - upratovanie hotelových izieb:
- upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v hosťovských izbách, spoločných priestoroch hotela v súlade so štandardami kvality a pracovným postupom stanoveným nadriadeným pracovníkom (vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie kúpeľní a toaliet, výmena a dopĺňanie kozmetických potrieb, utieranie prachu, vysávanie, tepovanie, umývanie okien, leštenie zrkadiel) a na chodbách,
- preberanie bielizne a dodržiavanie štandardných postupov pri jej výmene, odnos použitej bielizne do práčovne,
- evidencia konzumácie minibarov v hosťovských izbách a ich následné doplnenie, kontrola ukončenia dátumu spotreby jednotlivých položiek,
- hlásenie technických porúch v hosťovských izbách a spoločných priestoroch hotela
- hlásenie a evidencia nájdených vecí podľa platných štandardných predpisov
- dodržiavanie štandardov kvality
- 8 hodinové zmeny, pracovná doba od 7:30 - 16:00 hod.
- práca aj cez víkendy

- práca v hoteli celosvetovej siete Hilton Worldwide
- práca v mladom kolektíve
- vzdelávanie, pravidelné tréningy
- stravovanie s príspevkom priamo v hoteli
- pracovné oblečenie
- parkovanie v hotelovej garáži zdarma

Informácie o výberovom konaní

- predpokladaný nástup: ihneď
- prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu s fotografiou
- zamestnávateľ si nárokuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- anglický jazyk - základy
- bezúhonnosť
- maximálna flexibilita
- zmysel pre detail, komunikatívnosť, samostatnosť, disciplína, príjemné vystupovanie, kreativita
- požadovaná prax v odbore výhodou

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1205692  Dátum zverejnenia: 8.8.2017