Facility manager

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
základná mzda 1800€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie plynulého chodu technologických zariadení v hotelovej prevádzke a v administratívnych častiach
- Organizačné zabezpečenie požadovaných prác v zmysle platných zákonov a uzavretých zmlúv.
- Tvorba a pripomienkovanie zmlúv v zmysle obchodného zákonníka
- Zabezpečenie a evidencia kontrol nasledovných technologických zariadení, najmä: vzduchotechnika a klimatizácia, meranie a regulácia, plynové a tlakové zariadenia, výťahy, požiarno - technické zabezpečenia, elektrické zariadenia a záložné zdroje, kotolňa.
- Vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie súvisiacej s technologickým vybavením spoločnosti.
- Metodické riadenie a zodpovednosť za postup pri hospodárení s energiou (elektrina, voda, plyn).
- Vyhodnocovanie spotreby energii, harmonogramy, rozbory, výkazy, plány.
- Spolupráca s dodávateľmi energii ( ZSE,SPP,BVS), príprava podkladov a rokovanie o zmluvách.
- Výber dodávateľov, zhotoviteľov na vykonanie prác súvisiacich so správou budov.
- Riadenie procesu kvality práce, produktov a služieb zvereného úseku.
- Riadenie pracovníkov po odbornej a pracovnej stránke
- Spolupráca pri tvorbe plánov, zámerov a stratégií spoločnosti.
- Vypracovávanie a zasielanie reportov pre vedenie hotela, predstavenstvo a hotelovú sieť

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov
- "Vianočná finančná odmena" vyplácaná v novembrovej výplate v decembri

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite Váš podrobný profesný životopis na doleuvedený mail.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti, na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technického smeru

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie (technický smer alebo manažment s technickým zameraním)
- Požadovaná prax v oblasti údržby minimálne 5 rokov
- Skúsenosti s jednaním s dodávateľmi, základná znalosť slovenskej legislatívy
- Organizačné zručnosti
- Pro-aktívny prístup k riešeniu problémov
- Znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA - PODMIENKA

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2198020  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1800€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto