Prevádzkový údržbár

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Viesť evidenciu o vykonaných kontrolách a opravách podľa jednotlivých druhov technologických zariadení - kotolňa, elektrické zariadenia, vzduchotechnika
- Vykonávanie remeselných opráv rôzneho druhu, potrebných pri správe budov (jednoduché opravy a údržba)
- Operatívne riešenie vzniknutých technických nedostatokov a závad
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Práca v zmennovej prevádzke (ranná, poobedná, víkendy)

- Ponúkame perspektívu s možnosťou uplatnenia svojich znalostí a zručností

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnické

Počet rokov praxe

5

- Výučný list elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
- Prax min. 5 rokov v údržbe (elektrika a mechanika, remeselné opravy)
- Oprávnenie na obsluhu kotolne na plynné palivo triedy V
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka v elektrotechnike
- Technická zručnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- Základná manuálna a remeselná zručnosť

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2063022  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou