Hlavný čašník - zmenový vedúci

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1000,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za chod hotelovej reštauračnej prevádzky v súlade so štandardami medzinárodnej hotelovej siete
-Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov, pravidiel HACCP a jednotných zásad obsluhy
Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas pracovných zmien, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov:
- presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
- promptné servírovanie jedál a nápojov
- ponúkanie a odporúčanie špecialít podniku, dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka
- prípravné a obslužné práce počas banketov, kongresov a ďalších podujatí organizovaných v objekte hotela

- Možnosť kariérneho rozvoja
- Samostatná práca
- Rozmanitý rozsah úloh

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby, Cestovný ruch, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

gastronómia/ hoteliérstvo
3

-Skúsenosť s vedením tímu a motiváciou zamestnancov – NUTNÁ
-Vysoká orientácia na zákazníka a výsledky
-Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
-Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii, preferované v zahraničí
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
- Someliérsky kurz
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý register trestov
- Zdravotný preukaz

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON
Trnavská cesta 27/A
831 04 Bratislava
ID: 1679666   Dátum zverejnenia: 11.8.2017