Cukrár/cukrárka

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Hotel Devín, Riečna, Bratislava
Termín nástupu
15.6.2023
1 500 EUR/mesiac1 500 EUR/mesiac Mzda je rozdelená: základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, k mzde budú pripočítané zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava cukrárenských výrobkov (zákusky, koláče na kávové prestávky, raňajkové pečivo, slané a čajové pečivo, torty...)
Práca zahŕňa nasledovné činnosti a zodpovednosti:
- príprava surovín a prísad
- tepelná úprava, plnenie, povrchová úprava
- kontrola priebezného a konečného výsledku pečenia
- dokončovacie práce
- dodržiavanie hygienických noriem
- zodpovednosť za kvalitu a vzhľad výrobkov

- prijemný kolektív
- možnosť sebarealizácie a rozvoja kreativity
- zamestnanecká strava
- možnosť využitia Wellness centra

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vyhovujúci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár

Počet rokov praxe

3

Vášeň pre pečenie a radosť z prace :)

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3109105  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac