Čašník, čašníčka

Hotel Château Belá s.r.o.

Miesto práce
Belá 1, 943 53 Belá, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Become a valuable member of an exciting team that delivers top-notch service! Waiters will serve all cafered food and beverage items to our guests during private events in a timely, friendly, enthusiastic and professional manner. You will truly be a key component to a successful business meeting or a once in a iife time social event. At the end of each shift, you will cleartables and transport all equipment in the proper manner. In this role. you will work closelv with Banquet House Attendants and will collaborate with other departments in the hotel to enhance the guests' experience. The ideal candidate must enjoy interacting and conversing with guests as well as working closely within a team. The ability to maintain a clean and safe working environment is critical to this role.

Prosím, Vaše životopisy posielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mail [email protected] (do predmetu napíšte - pozícia čašník/čašníčka).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Hotel Château Bela, člen historického hotela Europy a zároveň najromantickejší hotel Európy, ktorý je dokonale zreštaurovaný, luxusný barokový kaštieľ nachádzajúci sa na malebnom juhu Slovenska, len 10km od mestečka Štúrovo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2239603  Dátum zverejnenia: 30.8.2015